App Store Google Play

Паркуюсь як хочу: як автомобілісти Дніпра заважають руху громадського транспорту

08.12.2017 16:20
Паркуюсь як хочу: як автомобілісти Дніпра заважають руху громадського транспорту

Восьмого грудня у Дніпрі на зупинці громадського транспорту по вулиці Глінки зібралися представники мерії та поліції, щоб показати журналістам порушення з боку водіїв. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу міськради Дніпра.

Автомобілісти паркують свої машини з обох боків вулиці, заважаючи нормальній роботі громадського транспорту.

«Водії тролейбусів та автобусів не можуть зупинятися у визначених місцях, щоб приймати пасажирів. Через припарковані автівки вони вимушені робити зупинку посеред проїжджої частини. А це перешкоджає пасажирам та інших водіям. До нас надходить багато скарг з цього приводу», – сказав заступник начальника управління транспорту департаменту транспорту та транспортної інфраструктури ДМР Ігор Швецов.

Наразі на вулиці Глінки розташована зупинка одного тролейбусу, з 9 грудня тут курсуватиме ще один. А з 15 грудня на цій ділянці зупинятимуться тролейбуси вже трьох маршрутів.

«Таким чином на цій вулиці буде зосереджено 15 графіків тролейбусів. Але через те, що тут ми бачимо хаос у паркуванні, то тролейбуси не можуть нормально працювати. Наші водії мають під'їжджати до бордюру. А якщо є пасажир з інвалідністю, то опускати пандус. А зараз ми цього робити не можемо», – зазначив заступник директора КП «Дніпровський електротранспорт» Володимир Сусленков.

На вулиці висять попереджувальні знаки, що зупинка приватного транспорту заборонена. А на дорозі та бордюрі нанесена спеціальна жовта розмітка, яка демонструє зупинку громадського транспорту. Проте водії ігнорують правила і залишають свої автівки. Поліція попереджує: якщо ситуація не зміниться, вживатимуть радикальні заходи вже наступного тижня.

«Авто, які суттєво перешкоджають руху громадського транспорту, будуть евакуйовані. При чому послуги евакуатора сплачуватиме водій. Буде виписано також штраф за паркування у забороненому місці», – сказав в.о. начальника відділу безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції у Дніпрі Олександр Сергієнко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...
Підбиваючи підсумки святкування Нового року постає питання, невже тисячі українців ще не знають, що йде війна? Чи вони вирішили, що вона вже закінчилася? Чи це просто недалекість і нерозуміння якої шк...
Ось надумав ділитися зі своїми френдами та читачами інформацією щодо деяких особливостей контактної мережі дніпровського електротранспорту. На перший погляд ця тема здається нудною та нецікавою. Але н...
Є такий розпрекрасний документ. Називається «Загальна декларація прав людини». Прийнятий цей документ Генеральною Асамблеєю ООН 10 грудня 1948 року і з того часу не редагувався та не випра...