App Store Google Play

У Дніпрі хіміки зможуть влаштуватися на роботу під час міжнародної конференції

10 Жовтня 13:40
У Дніпрі хіміки зможуть влаштуватися на роботу під час міжнародної конференції

У Дніпрі на міжнародній конференції з працевлаштування молоді спеціалісти хімпрому зможуть поспілкуватися з представниками бізнесу та влаштуватися на роботу. Про це кореспонденту Дніпрограда розповіли організатори заходу «YOUNG COATINGS & COMPOSITES».

«Питання підготовки кваліфікованих фахівців стоїть гостро. Цьогорічна вступна кампанія довела зниження попиту на технічні спеціальності, в тому числі в хімічній галузі. З цієї причини держава збільшує коефіцієнт для вступу у вузи», – зазначила заступник начальника управління науки, вищої та професійно-технічної освіти департаменту освіти і науки ДніпроОДА Ірина Шумік.

Департамент освіти та науки ДніпроОДА долучився до ініціативи підготовки висококваліфікованих фахівців, починаючи з профорієнтації. Саме для цього проводяться ярмарки професій та ніч науки, мета яких пояснити, що наука це цікаво.

«На жаль, мало хто знає, що Дніпропетровщина - лакофарбовий регіон. Тому конференція «YOUNG COATINGS & COMPOSITES» покликана донести думку, що попит на технологів існує, особливо в Європі. Крім того, важливо розуміти, що питання профорієнтації постають не в 11 класі, а з появою інтересу. Саме тому запрошуємо всіх бажаючих, особливо представників шкіл та коледжів, аби більше дізнатися про спеціальності та попит на них», - пояснив організатор конференції Михайло Кулаков.

Триденна програма заходу включає екскурсію на палеографічне підприємство «Весна», яка відбудеться 23 жовтня, обговорення питань працевлаштування разом з роботодавцями та бізнесменами регіону та Польщі, яке заплановане на 24 жовтня на території комплексу «Бартоломео». В останній день – 25 жовтня в хіміко-технічному університеті відбудеться ярмарок вакансій, на якій можна влаштуватися на роботу.

«Вагома проблема полягає в тому, що бізнес отримує непідготовлених працівників, тому щонайменше два роки йде на практичне здобуття досвіду. Вузи випускають спеціалістів, які жодного разу не працювали зі спеціальним обладнанням. Я був у Німеччині на зустрічі з бізнесом, на якій були присутні декілька старшокласників. Таким чином, в європейських країнах заощаджують свій час та прививають лояльність до підприємства», - переконаний представник компанії «МІКО Груп» Олексій Мироненко.

Нагадаємо, що «Бізнес-інкубатор Національного гірничого університету» Державного ВНЗ «НГУ» розпочинає нову програму співробітництва з проектом створення мережі академічних бізнес-інкубаторів у вишах України - «YEP Incubators». 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...