App Store Google Play

У Дніпрі хіміки зможуть влаштуватися на роботу під час міжнародної конференції

10.10.2017 13:40
У Дніпрі хіміки зможуть влаштуватися на роботу під час міжнародної конференції

У Дніпрі на міжнародній конференції з працевлаштування молоді спеціалісти хімпрому зможуть поспілкуватися з представниками бізнесу та влаштуватися на роботу. Про це кореспонденту Дніпрограда розповіли організатори заходу «YOUNG COATINGS & COMPOSITES».

«Питання підготовки кваліфікованих фахівців стоїть гостро. Цьогорічна вступна кампанія довела зниження попиту на технічні спеціальності, в тому числі в хімічній галузі. З цієї причини держава збільшує коефіцієнт для вступу у вузи», – зазначила заступник начальника управління науки, вищої та професійно-технічної освіти департаменту освіти і науки ДніпроОДА Ірина Шумік.

Департамент освіти та науки ДніпроОДА долучився до ініціативи підготовки висококваліфікованих фахівців, починаючи з профорієнтації. Саме для цього проводяться ярмарки професій та ніч науки, мета яких пояснити, що наука це цікаво.

«На жаль, мало хто знає, що Дніпропетровщина - лакофарбовий регіон. Тому конференція «YOUNG COATINGS & COMPOSITES» покликана донести думку, що попит на технологів існує, особливо в Європі. Крім того, важливо розуміти, що питання профорієнтації постають не в 11 класі, а з появою інтересу. Саме тому запрошуємо всіх бажаючих, особливо представників шкіл та коледжів, аби більше дізнатися про спеціальності та попит на них», - пояснив організатор конференції Михайло Кулаков.

Триденна програма заходу включає екскурсію на палеографічне підприємство «Весна», яка відбудеться 23 жовтня, обговорення питань працевлаштування разом з роботодавцями та бізнесменами регіону та Польщі, яке заплановане на 24 жовтня на території комплексу «Бартоломео». В останній день – 25 жовтня в хіміко-технічному університеті відбудеться ярмарок вакансій, на якій можна влаштуватися на роботу.

«Вагома проблема полягає в тому, що бізнес отримує непідготовлених працівників, тому щонайменше два роки йде на практичне здобуття досвіду. Вузи випускають спеціалістів, які жодного разу не працювали зі спеціальним обладнанням. Я був у Німеччині на зустрічі з бізнесом, на якій були присутні декілька старшокласників. Таким чином, в європейських країнах заощаджують свій час та прививають лояльність до підприємства», - переконаний представник компанії «МІКО Груп» Олексій Мироненко.

Нагадаємо, що «Бізнес-інкубатор Національного гірничого університету» Державного ВНЗ «НГУ» розпочинає нову програму співробітництва з проектом створення мережі академічних бізнес-інкубаторів у вишах України - «YEP Incubators». 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Про естетичність топономіки

Все одно якось бентежить напрямок думок у деяких коментаторів: мати і сприймати у Дніпрі вулиці Робесп'єра і Гарібальді, Одоєвського і Менделєєва (не плутати з Менделом Шнеєрсоном), Марата і Вагн...